Kurumsal

My Line rent a car İzmir havalimanına seyahat eden misafirlerimizin araç kiralama konusunda bizden neler talep ettiğini çok iyi biliyor ve talepleriniz doğrultusunda profesyonel hizmetler sunuyor. En konforlu ve ekonomik araçlarla hizmet vermeyi hedefleyen Myline Rent A Car, İzmir araç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor. Myline olarak profesyonel araç kiralama konusunda takip ettiğimiz şeffaf ve güvenilir politikalar ile siz değerli müşterilerimize her gün daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Günümüz şartlarında araç kiralamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız sayesinde konforlu, güvenli ve en kolay şekilde araç kiralamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
 
Myline rent a car olarak ana hedefimiz misafirlerimize en iyi hizmeti vermek ve maksimum memnuniyet sağlamaktır. Herhangi bir soru işareti olmadan sevdiklerinizle en konforlu sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Profesyonel araç filomuzun bakımları özenle yapılmış, kiralanan araçtaki kişi sayısına göre sigorta işlemleri tamamlanmış olup yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz. İzmir araç kiralama hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; Myline Rent A Car ile iletişime geçmek. Bundan sonra tüm aşamalar sizin adınıza uzman ekibimiz tarafından güvenle yönetilecektir. +90232252 00 15 veya +90534253 21 85 telefon numaralarını arayarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerine info@mylinerentacar.com.tr mail adresi üzerinden de taleplerinizi iletmeniz mümkün.
 
İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama konusunda başarı gösteren ekibimizle iletişime geçerseniz, aracımız siz havalimanına ulaşmadan en az 20 dakika önce kullanımınıza hazır olacaktır. Her isteğinizin sorunsuz bir şekilde yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz. Myline Rent A Car® MY LİNE ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ TESCİLLİ BİR MARKASIDIR. Mersis No: 0627107078300001 Ticaret Sicil Numarası: 212386