Kurumsal

My Line rent a car olarak ana hedefimiz misafirlerimize en iyi hizmeti vermek ve % 100  maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Herhangi bir soru işaretine mahal vermeden sevdiklerinizle konforlu sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Profesyonel araç filomuzun bakımları özenle ve zamanında yapılmış, kiralanan araçtaki kişi sayısına göre sigorta işlemleri tamamlanmış olup yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz.

İzmir araç kiralama hizmetlerinden ekonomik şekilde yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; My Line Rent A Car ile iletişime geçmek. Bundan sonra tüm aşamalar sizin adınıza uzman personelimizden oluşan saha ekibimiz tarafından güvenle yönetilecektir. +90232252 00 15 veya +90534253 21 85 telefon numaralarını arayarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerine info@mylinerentacar.com.tr mail adresi üzerinden de taleplerinizi iletmeniz mümkün. Rent a car ve turizm sektöründeki 10 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama için firmamızdan rezervasyon yapmanız halinde aracınız siz havalimanına ulaşmadan en az 20 dakika önce sizlerin kullanımına hazır olacaktır. Her isteğinizin sorunsuz bir şekilde yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz.

Myline Rent A Car® MY LİNE ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ TESCİLLİ BİR MARKASIDIR. Mersis No: 0627107078300001 Ticaret Sicil Numarası: 212386Whatsapp Telefon